Vëllaznimi-Prishtina, ja sa shikues po e shohin miqësoren në Gjakovë – Lajmi.net
Vëllaznimi-Prishtina, ja sa shikues po e shohin miqësoren në Gjakovë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 17:56, 1 August 2017
Vëllaznimi dhe Prishtina po e zhvillojnë një ndeshje miqësore në Stadiumin e Qytetit në Gjakovë.

Dy klubet e mëdha të futbollit kosovar, takohen ndaj njëri-tjetrit në kuadër të fazës përgatitore për sezonin e ri.

Si zakonisht, stadiumi i kuqezinjve është mbushur edhe sot.

Edhe pse miqësore, interesimi për ndeshjen është shumë i madh.

Një gjë e tillë shihet në foton e publikuar nga faqja zyrtare e Prishtinës.

20525426_10156327434413538_4315957137148290199_n (1)

Fjalët kyçe: Prishtina, Vëllaznimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan