Vëllanë e Bleros e patë por jo edhe nusen e tij, kunatën e Afronës (Foto) – Lajmi.net
Vëllanë e Bleros e patë por jo edhe nusen e tij, kunatën e Afronës (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:11, 17 July 2017
Prej kur janë bërë fytyra të ekranit, për familjen e Bleros dhe Afronës mediat e fansat janë interesuar më shumë.

Tashmë disa nga anëtarët e familjes së tyre i njihni por jo të gjithë, shkruan lajmi.net

Duke qenë aktiv në llogaritë sociale Blero publikon foto nga përditshmëria dhe kjo sigurisht se është në interes të fansave.

Ai para një kohe e ka uruar vëllanë e tij me rastin e ditëlindjes e ne sot ju njohim me nusen e vëllait të Bleoros, Burimit, kunatën e Afronës./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Afrona Dika, Blero Muharremi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy