Vdiq ish futbollisti i njohur nga Premierliga (FOTO) – Lajmi.net
Vdiq ish futbollisti i njohur nga Premierliga (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:37, 21 April 2017
Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit.

Ish mbrojtësi i Anglisë dhe Aston Villas, Ugo Ehiogu ka vdekur në moshën 44 vjeç pasi pësoi sulm kardiak në qendrën stërvitore të Tottenhamit.

Ehiogu ishte trajner i ekipit U-23 të Tottenhamit, përcjell “lajmi.net”.

“Fjalët nuk mund ta përshkruajnë pikëllimin që e ndjejmë në klub”, ka thënë udhëheqësi i zhvillimit të trajnerëve në Tottenham, John McDermott. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Tottenham

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals