Vdes tifozi 24-vjeçar i klubit të Vala Superligës (FOTO) – Lajmi.net
Vdes tifozi 24-vjeçar i klubit të Vala Superligës (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 19:00, 10 May 2017
Drita dhe Intelektualët kanë pësuar një goditje jo të lehtë sot.

Tifozi i klubit bardhekaltër, Ardit Kasapi, ka ndërruar jetë në moshën 24-vjeçare.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e Intelektualëve.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër (e enjte), në varrezat e qytetit në Gjilan.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO