Vdes dhëndri pasi hap dhuratën për martesë – Lajmi.net
Vdes dhëndri pasi hap dhuratën për martesë
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 8:53, 25 February 2018
Një burrë i sapomartuar me gjyshen e tij janë vrarë në Indi, kur një dhuratë për martesën e tij teksa hapej eksplodoi.

 

Bashkëshortja e të vrarit pësoi lëndime serioze, ka njoftuar policia.

Soumya Sekhar dhe Reema Sahu u martuan më 18 shkurt dhe pranuan “dhuratën” për martesë disa ditë më vonë, transmeton Albinfo.ch.

Aty ishte një bombë e cila nuk kishte adresën e dërguesit. Ajo shpërtheu sapo ishte hapur, kanë raportuar mediat.

Sehu dhe gjyshja e tij 85-vjeçare vdiqën si pasojë e lëndimeve.

Motivi mbetet i paqartë.

Fjalët kyçe: Dhendri, Dhuratë, eksplodim, Vdes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool