Vdes 22-vjeçari manjak, po bënte seks me gjarprin – Lajmi.net
Vdes 22-vjeçari manjak, po bënte seks me gjarprin
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:45, 11 August 2017
Një djalë 22-vjeçar nga Florida u gjet i vdekur pasi kreu një akt seksual me një gjarpër tip anakonda.

Iu deshën shumë orë autoriteteve të policisë që të shkëputnin gjarprin e madh nga trupi i viktimës pasi djali kishte mbetur në ereksion të plotë dhe kishte penetruar thellë gjenitalet e anakondës femër, thuhet në raportin e mjekësisë ligjore.

David Brown, 22  vjeç, u gjet lakuriq dhe i rrethuar i gjithi nga gjarpri i madh.

Ai u gjet nga nje shok i tij i cili më pas kontaktoi me autoritetet. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Gjarpri, Penisi, seks

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush