Vdekje e dyshimtë në Komoran të Drenasit – Lajmi.net
Vdekje e dyshimtë në Komoran të Drenasit
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:26, 14 February 2018
Në qytetare është gjetur pa shenja jete në Komoran të Drenasit.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës rasti ishte lajmëruar një qytetar.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër K/Shqiptar. Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, njofton policia./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Komoran, Vdekje e dyshimtë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy