Vazhdon të zhgënjejë Shqipëria, pëson humbjen e katërt radhazi (VIDEO) – Lajmi.net
Vazhdon të zhgënjejë Shqipëria, pëson humbjen e katërt radhazi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:51, 28 March 2017
Vazhdon të zhgënjejë Kombëtarja Shqiptare.

Kuqezinjtë kanë pësuar edhe humbjen e katërt radhazi, duke u mposhtur në ndeshjen miqësore të zhvilluar në ‘Elbasan Arena’ nga Bosnjë Hercegovina me rezultat 1:2.

Nga këto katër humbje të fundit të Shqipërisë, më shqetësuese është se tri nga ato janë pësuar në terrenin vendas.

Dzeko dhe Lulic shënuan për Bosnjën, ndërsa golin e vetëm për Shqipërinë e shënoi sulmuesi Bekim Balaj.

Ndeshja e radhës e Kombëtares Shqiptare është ajo e 11 qershorit ndaj Izraelit në udhëtim në kuadër të kualifikimeve për ‘Rusia 2018’./Lajmi.net/


Bekim Balaj Goal HD – Albania 1-2 Bosnia… by Live1Goals


/*-* by 87taras


Gojko Cimirot Goal HD – Albania 0-2 Bosnia… by Live1Goals

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble