Vazhdojnë përplasjet mes menaxherit të “On Records” me Mozzik dhe Getinjon – Lajmi.net
Vazhdojnë përplasjet mes menaxherit të “On Records” me Mozzik dhe Getinjon
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:02, 13 January 2018
Ditë më parë, dy reperët Mozzik dhe Getinjo kanë njoftuar se janë larguar nga "On Records".

Dyshja kanë bërë të ditur se me të dalë nga ky label u janë fshirë të gjitha këngët, shkruan lajmi.net.

Por, këtë gjë nuk e ka pritur mirë ish-menaxheri i tyre, Met Elshani i cili ka thënë se do të marrë masa për veprimin e tyre, ngase ata kishin një kontratë të nënshkruar.

Edhe pse kanë kaluar disa ditë, të dy palët po vazhdojnë të përplasen në mënyrë indirekte.

Së fundi, ishte Meti ai i cili në Insta-Story ka postuar disa mbishkrime të cilat duket se janë dedikim për Mozzik.

“Ule bishtin ti qe po qet statusa nese je burr thuju njerzve ne sy po ski b…”, ndërsa në foton e fundit ku shihet një gjel ai ka shkruar “Ma burrni ka qeky se do do”. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO