Vazhdojnë akuzat e rënda për lojtarët e Kilit – Lajmi.net
Vazhdojnë akuzat e rënda për lojtarët e Kilit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:42, 12 October 2017
Pas eliminimit nga Kupa e Botës, i ashpër ka qenë mesazhi që përcolli në rrjetet sociale gruaja e kapitenit të Kilit, Claudio Bravo.

Carla akuzoi në mënyrë të drejtpërdrejtë lojtarët e kombëtares se janë pijanecë dhe nuk e ndiejnë aspak fanellën e kombit.

“Faleminderit kapiteni im për gjithçka që përjetuam! Ishte shumë e bukur. Por, kur ata të tjerët veshin fanellën duhet të jenë profesionistë dhe të shtrëngojnë b… Ata shkojnë në festa dhe nuk stërviten, sepse janë një grup pijanecësh”.

“Më vjen keq që e mbylle duke qarë, por tani është i gjithë vendi që po qan. Të presim krahëhapur kapiten”, shkruante ajo në rrjetet sociale.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO