Vardy kalon te gjiganti i La Ligas – Lajmi.net
Vardy kalon te gjiganti i La Ligas
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:51, 21 May 2018
during the Premier League match between West Bromwich Albion and Leicester City at The Hawthorns on April 29, 2017 in West Bromwich, England.
jamie-vardy-2
.

Jamie Vardy mund të transferohet në La Liga.

Sulmuesi i Leicester Cityt, kërkohet me ngulm nga Atletico Madrid, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mirror”, ai shihet si zëvendësues i Antoine Griezmann.

Marrëveshja pritet të kompletohet para Kupës së Botës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO