Van Damme uron Shën Valentinin me fotografinë më të bukur – Lajmi.net
Van Damme uron Shën Valentinin me fotografinë më të bukur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:33, 14 February 2018
Aktori hollywoodian, Jean Claude Van Damme ka zgjedhur që në ditën e të dashuruarve ta uroj gruan e tij edhe publikisht.

”Urime dita e të dashuruarve dashuria ime, të dua” ishin fjalët e aktorit të famshëm përkrah fotografisë më të bukur pranë bashkëshortes, shkruan lajmi.net

Ai dhe gruaja e tij Gladys janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media për faktin e ndarjes së tyre, martesës së Van Damme me tri gra të tjera dhe sërish rikthimit te Gladys Portugues.

Dyshja bashkë kanë edhe fëmijë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gladys Portugues, Van Damme

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball