Valverde e largon lojtarin e njohur nga Barcelona – Lajmi.net
Valverde e largon lojtarin e njohur nga Barcelona
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:01, 13 June 2018
Ai ka dështuar të tregojë veten që prej transferimit nga Valencia për 30 milionë euro.

Barcelona do të pastrojë ekipin para fillimit të sezonit të ri.

Një ndër lojtarët e panevojshëm për skuadrën është Andre Gomes, përcjellë “Lajmi.net”.

Trajneri Ernesto Valverde nuk llogaritë fare në shërbimet e mesfushorit.

Ai ka dështuar të tregojë veten që prej transferimit nga Valencia për 30 milionë euro.

E ardhmja e tij pritet të jetë Anglia ose Italia. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për gomes barcelona

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO