Valon Behrami martohet me kampionen e botës – Lajmi.net
Valon Behrami martohet me kampionen e botës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:44, 12 July 2018
Valon Behrami ka vendosur të martohet me Lara Gut.

Valon Behrami është martuar me Lara Gut.

Pas përfundimit të aventurës së Zvicrës në Kampionatin botëror, vetëm 8 ditë më pas, Behrami ka vendosur të martohet me Lara Gut.

“Ju dhe unë, familjet tona dhe miqtë më të afërt përreth nesh, ndjenjat e shtëpisë …. Nuk mund të imagjinoja një mënyrë më të mirë për të thënë po. 11 Korrik 2018,” shkruan Lara në Instagram.


Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO