Valëza Zogaj publikon këngën ‘Thirrje’ – Lajmi.net
Valëza Zogaj publikon këngën ‘Thirrje’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:16, 13 January 2018
Këngëtarja Valëza Zogaj ka lansuar këngën e re.

Fjala është për projektin muzikor të titulluar ‘Thirrje’, shkruan lajmi.net

Kënga është punuar në studion e Cricket dhe mban tekstin e këngëtarit Lindon Berisha.

“Thirrje” është publikuar me një klip interesant./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: thirrje, Valeza Zogaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool