Valencia cakton çmimin për shitjen e Zazas – Lajmi.net
Valencia cakton çmimin për shitjen e Zazas
Autori: Lajmi.net La LigaSport 8:19, 12 May 2018
Simone Zaza spekulohet se mund të rikthehet në Serie A.

Valencia është duke konsideruar mundësinë e shitjes së Simone Zaza.

“Deporte Valenciano” ka njoftuar se klubi nga Mestalla e vlerëson sulmuesin italian në së paku 30 milionë euro.

Zaza spekulohet se mund të rikthehet në Serie A, gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Milan ka shfaqur interesim për transferimin e ish sulmuesit të Sassuolos dhe Juventusit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Simone Zaza, Valencia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master