Valdrin Sahiti bëhet baba, kështu e uroi Liberta – Lajmi.net
Valdrin Sahiti bëhet baba, kështu e uroi Liberta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:42, 10 April 2018
Ka nëntë muaj që e pritën.

E tani, dizajneri Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita janë bërë prindër të një vajze që e quajtën Bella, që është fëmija i parë i tyre, shkruan lajmi.net

E për këtë ardhje në jetë, urim ka edhe shoqja e Valdrinit, prezantuesja Liberta Saphiu.

Në Instastory Liberta ka uruar çiftin me fjalët më të mira./Lajmi.net/

screenshot_4

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO