Valdet Zeqiraj ka nevojë për ndihmë urgjente – Lajmi.net
Valdet Zeqiraj ka nevojë për ndihmë urgjente
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 21:56, 1 March 2018
Valdet Zeqiraj është i riu kosovar i cili ka nevojë për ndihmë urgjente.

Ka qenë faqja në Facebook me emrin ‘Vrella’ që ka bërë një njoftim ku thuhet se i riu 27 vjeçar vuan nga sëmundja e kancerit dhe është në Turqi për t’u shëruar por pasi që kërkohet një shumë e madhe e parash, familja e tij nuk mund ta përballoj shumën, shkruan lajmi.net

Prandaj, apelohet të vullnetmirët t’i ndihmojnë Valdetit për shërim.

Në njoftim thuhet se Ministria e Shëndetësisë i ka ndarë 23.000 Euro por Valdetit i duhen edhe 130.000 euro të tjera për ta vazhduar shërimin.

Gjithë ata që duan të kontribojnë, mund ta kontaktojnë babain e Valdetit, Halil Zeqiraj në numrin e telefonit: +38344252594./Lajmi.net/

screenshot_628661228_1702571976471879_6127853480659154372_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO