Vala Superliga vjen sot me dy ndeshje – Lajmi.net
Vala Superliga vjen sot me dy ndeshje
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 9:29, 5 November 2017
Kryendeshja do të zhvillohet në stadiumin e qyteti në Gjilani ku skuadra me të njejtin emër i bën konak Llapit.

Xhiroja e 14-të në Vala Superligën e Kosovës në futboll mbyllet sot me dy ndeshje shumë interesante.

Kryendeshja do të zhvillohet në stadiumin e qyteti në Gjilani ku skuadra me të njejtin emër i bën konak Llapit.

Ndeshja tjetër luhet në Stadiumin ‘Shahin Haxhiilsmai’ në Pejë në mes Besës së Pejës dhe Feronikelit.

Sot:
Gjilani – Llapi
Besa – Feronikeli

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush