Vala Superliga vjen me tri ndeshje shumë interesante sot – Lajmi.net
Vala Superliga vjen me tri ndeshje shumë interesante sot
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 8:50, 7 May 2017
Sot zhvillohen tri ndeshje të xhiros së 29 të Vala Superligës.

Vëmendja do të jetë te barazhi, ku zhvillohen dy “finale”.

Liria pret Dritën në Gjilan, ndërsa Ferizaj i bën konak Trepçës, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndërkohë, në Kastriot takohen Prishtina dhe Llapi.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 16:00. /Lajmi.net/

Sot
Liria – Drita
Ferizaj – Trepça
Prishtina – Llapi

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7
dh
e Sam sung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble