Vala Superliga vjen me tri ndeshje interesante – Lajmi.net
Vala Superliga vjen me tri ndeshje interesante
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 10:54, 30 April 2017
Sot Vala Superliga vjen me tri ndeshe, ku në Pejë ballafaqohen dy rivalët e vjetër, ndërsa në Gjilan dy skuadrat që duan t'i ikin barazhit.

Besa e pret Prishtinën në “Shahin Haxhiislami”, Drita takohet me Ferizajn në ndeshjen shumë të rëndësishme për dy skuadrat, derisa Trepça i bën konak Drenicës.

Të gjitha ndeshjet zhvillohen me fillim prej orës 15:00.

Sot
Trepça – Drenica
Besa – Prishtina
Drita – Ferizaj

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Vala Superliga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan