Vala Superliga: Shënon gol, qanë për humbjen e katër familjarëve në aksident (FOTO) – Lajmi.net
Vala Superliga: Shënon gol, qanë për humbjen e katër familjarëve në aksident (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 19:25, 13 September 2017
.

Festim Alidema ka shënuar gol në ndeshjen Vllaznia Pozheranit – Trepça ’89, e vlefshme për Vala Super Ligën e Kosovës,  shkruan IndeksOnline.

Talenti kosovar realizoi për rezultatin 2 me 1 në fund të pjesës së parë, gol ky që  e emocionoi shumë futbollistin.

Kujtojmë se Festimi para disa muaji humbi katër anëtar të familjes në aksidentin e shumë përfolur që ndodhi në rrethrrotullimin në Prishtinë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO