Vakia e futbollit polak që ka shkuar viral në gjithë botën – Lajmi.net
Vakia e futbollit polak që ka shkuar viral në gjithë botën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:45, 12 March 2018
Futbolli jo rrallë herë dhuron edhe skena humori.

Një rast qesharak ka ndodhur edhe në ndeshjen kampionale në Poloni, mes skuadra të Lechia Gdansk dhe Legia Warszawa.

Në videon që mund ta shikoni më poshtë, mund të vëreni një aksion se si tre lojtarë ndërhynë për t’i marrë topin kundërshtarit, dhe që të tretë largohen nga topi, për ta humbur sërish./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO