Vajzës i “shpërthen” gjoksi derisa po bënte tatuazh – Lajmi.net
Vajzës i “shpërthen” gjoksi derisa po bënte tatuazh
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 18:58, 11 October 2018
Kjo ngjarje ka ndodhur në një sallon tatuazhesh në Tajlandë.

Kjo video, sigurisht e përgatitur më herët nga pjesëmarrësit, ka bërë xhiron e botës, kur vajzës duke bërë tatuazh i “shpërthen” gjoksi, përcjellë lajmi.net

Tek gjoksi vajza kishte futur balona, e cila shpërthen dhe tatuazhisti bën sikur frikësohet.

Video sigurisht është bërë me qëllim të marketingut të dyqanit dhe vajza në video është kontaktuar nga shumë kompani si modele tatuazhesh./Lajmi.net./

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO