Vajzat zgjedhin penisin që duan Live në TV (Foto) – Lajmi.net
Vajzat zgjedhin penisin që duan Live në TV (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyleLoveSex 15:07, 6 July 2017
Në Britaninë e Madhe ka filluar të shfaqet një emision, ku njerëzit dalin lakuriq.

Emisioni ka si qëllim të krijoj lidhje dhe si vajzat edhe djemtë dalin ashtu siç i ka bërë nëna para njëri- tjetrit.

Ata që e kanë ideuar si emision e kanë marrë këtë vendim sepse duan që ata që do marrin vendimin për t’u lidhur ta shikojnë njeri- tjetrin ashtu siç janë.

Vajzave fillimit u dalin në ekran organet gjenitale të meshkujve dhe ato zgjedhin atë që u pëlqen më shumë.

Më pas ai që është zgjedhur hyn në studio.

Emisioni prezantohet nga Anna Richardson dhe ajo është e vetmja që del e veshur në emision. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Femrat, Meshkujt, shfaqje, TV

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown