Vajza, provoni këto stile veshjesh, do të dukeni për mrekulli – Lajmi.net
Vajza, provoni këto stile veshjesh, do të dukeni për mrekulli
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 10:13, 13 November 2017
Stili i veshjes tregon shumë për personalitetin tuaj.

Prandaj është shumë e rëndësishme që të veshni atë që juve ju përfaqëson më mirë, shkruan lajmi.net

Lajmi.net ka përzgjedhur disa kombinime të cilat janë ndër më të pëlqyerat në faqet ndërkombëtare.

Shikoni më poshtë dhe zgjedhni stilin tuaj. Mos harroni se thjeshtësia është perlë e personalitetit tuaj. /Lajmi.net/

Quirky Chic Fashion — brattt69:   Inspo.Cute back to school lookComfy Fall Teen Outfits by Daily New FashionsFind More at => http://feedproxy.google.com/~r/amazingoutfits/~3/CYepPED1_Lk/AmazingOutfits.pagePinterest: caitliinnleeQuizás con pantalones negros o blue jean se vería mejor... Hipster Outfits — Print Shirt + Black Jeans + franelle + hat +...| Casual and hipster outfit for school with UGGs |This is the only outfit that is modern that I would wear- Details - Size Guide - Model Stats - Contact You've got the inside track with these Insider Skinny Butt Lifter Jeans in black! Featuring stretch fabric, classic five-pocket styling, butt lifter seamStylish scarf, white blouse, jeans, handbag and warm boots with socks for fall

Fjalët kyçe: stil i veshjes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble