Vajza lakuriq tenton të hidhet nga ballkoni në Tiranë (Foto) – Lajmi.net
Vajza lakuriq tenton të hidhet nga ballkoni në Tiranë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLajmeRajoni 14:10, 12 August 2017
Një vajzë e re ka tentuar ditën e sotme ti japë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i një pallati.

Siç shikohet edhe nga fotot që po qarkullojnë në rrjetet sociale, vajza është ngjitur mbi një tavolinë në ballkon, vetëm me të mbathura, topless, dhe ka filluar të bërtasë, shkruan Opinion.al.

Është dashur ndërhyrja e policisë që vajza të mos i jepte fund jetës, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e këtij veprimi. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Ballkoni, Hedhje, Tirane, Vajza lakuriq

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan