Vajza, kështu mund ta rrisni gjoksin me 4 ushtrime të thjeshta (Foto) – Lajmi.net
Vajza, kështu mund ta rrisni gjoksin me 4 ushtrime të thjeshta (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 21:21, 25 April 2017
Shumë femra sot janë drejtuar kah operacionet plastike për rritjen e gjoksit.

Por, sipas ekspertëve të fitnesit, ekzistojnë metoda krejtësisht natyrale që rrisin gjoksin, pa asnjë ndërhyrje kirurgjike, transmeton lajmi.net

Këto janë 4 ushtrime të cilat këshillohen të bëhen me 3 sete nga dhjetë herë, shikoni fotografitë./Lajmi.net/

0a0c9042-c8a5-4f15-b4d6-b47da723cbb6-1000-1000-1-000000 1bf0f0e8-b8f1-45b7-bf2e-bc56a7584a25-1000-1000-1-000000 5a0dacbd-77e3-477e-92fb-c37a6597de3f-1000-1000-1-000000 42beb852-d862-46fa-ba38-ed00778926da-1000-1000-1-000000

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO