Vajza, ja si mund t’i rrisni të pasmet – Lajmi.net
Vajza, ja si mund t’i rrisni të pasmet
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 23:12, 31 October 2017
Ju duhen vetëm disa minuta në ditë:

Ushtrimet që do ju prezantojmë më poshtë, do ju ndihmojnë të rregulloni edhe pjesën e belit dhe muskujt e këmbëve.

Ndiqini udhëzimet si në video dhe do të vëreni ndryshimet në trupin tuaj.

Shikoni videon:

Fjalët kyçe: Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals