Vajza goditet nga një makinë, por gjyshi i saj është më i interesuar të kërkojë kompensim sesa të shikojë gjendjen e saj (Foto/Video) – Lajmi.net
Vajza goditet nga një makinë, por gjyshi i saj është më i interesuar të kërkojë kompensim sesa të shikojë gjendjen e saj (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:54, 17 May 2017
Një vajzë në Kinë kishte shumë fat, pasiqë vetura kalon sipër saj dhe ajo shpëton mrekullisht.

Sidoqoftë, gjyshi i saj ishte shumë i zënë, sepse ai i kërkonte kompensim shoferit për mbesën e saj, dhe nuk e shikonte gjendjen se si është fëmija i vogël, transmeton lajmi.net.

Në pamjet gjyshi mund të shihet duke kaluar rrugën me mbesën dhe nipin e tij. Megjithatë, një mbesë tjetër po i dnjek ata me një ritëm më të ngadalshëm.

Shoferi i ri nuk e sheh që fëmija po e kalon rrugën dhe ai vazhdon pa u ndalur.

Mrekullisht fëmija shpëton pa u lënduar, edhe pse vetura ksihte kalua rmbi të. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gjyshi, Kinë, Mbesa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels