Vajza e vogël provon të bëjë magji, por dështon dhe rrezikon jetën e saj (Foto/Video) – Lajmi.net
Vajza e vogël provon të bëjë magji, por dështon dhe rrezikon jetën e saj (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:01, 19 April 2017
Një vajzë e vogël ka dashur të bëjë një magji por ajo ka dështuar keq

10-vjeçarja ka provuar të bëjë një trik me një monedhë, por aksidentalisht ajo e ka gëlltitur atë, shkruan Daily Mail, trasnmeton lajmi.net.

Ajo e ka filmuar vetën duke e bërë këtë trik dhe shihet momenti kur ajo e gëlltitë monedhën, e cila ka qenë e bllokuar për më shumë se një javë në zorrët e saj.

Vajza është përpjekur që t’a nxjerrë me kollë, por që nuk ksihte arritur. Mjekqat kanë thënë se Morgan ka qenë shumë me fat, sepse monedha ka mundur të bllokohet në tubat e saj për frymëmarrje, dhe kjo do të kishte pasoja fatale për të. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: femija 10 vjec, magji

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels