Vajza e veteranit të UÇK-së, Fatlume Shala ka nevojë për ndihmë – Lajmi.net
Vajza e veteranit të UÇK-së, Fatlume Shala ka nevojë për ndihmë
Autori: Lajmi.net Sociale 16:14, 5 April 2017
Vajza e Sadik Shalës, veteranit të UÇK-së, Fatlume S Shala, nga Prizreni, është diagnostifikuar nga një sëmundje e rëndë në melqi dhe mjekët në QKUK kanë rekomanduar shërimin e saj jashtë Kosovës.

Babai i Fatlumës nuk ka mundësi financiare, andaj kush ka mundësi me ndihmu, ketu keni numrin e llogarisë bankare: Sadik Shala Prizren -TEB BANK-2012000047345981, ose numri i telefonit 045-648-857.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble