Vajza e reporterit të BBC bëhet ikonë e modës! (Foto) – Lajmi.net
Vajza e reporterit të BBC bëhet ikonë e modës! (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimBotaFunLajme 19:55, 16 March 2017
Katërvjeçarja u bë një sensacion në internet kur u shfaq në sfond gjatë intervistës së babait të saj për BBC.

Por me të vërtetë, kur Marion Kelly u fut në dhomën e babait të saj kur ai po jepte një intervistë për politikën e Koresë së Jugut, lindi një yll.

Vogëlushja Marion po bëhet edhe më e famshme në mbarë botën që nga paraqitja e saj në konferencën për shtyp bashkë me familjen e saj.

Teksa lëpinte një lëpizë e njëkohësisht dukej e mërzitur, ylli i vogël me ftohtësinë  e saj dukej mahtinëse gjë e cila nuk u kalua pa rënë në sy, njofton Klan Kosova.

Tashmë ajo është bërë edhe një ikonë e modës pasi një kombinim i tillë i rrobave që ajo kishte veshur kur u shfaq gjatë intervistës së babait të saj, janë duke u kërkuar për t’u blerë.

Madje dikush në rrjetet sociale ka kërkuar që Marion të bëhet edhe presidente!

3e5593b700000578-0-image-a-2_1489682332024 3e4a36fb00000578-0-image-a-3_1489682766013 3e5593cb00000578-4321048-image-a-14_1489683817850 3e559aad00000578-4321048-image-a-6_1489682828772 3e559c8b00000578-4321048-image-a-7_1489682940192 3e55983f00000578-4321048-image-a-8_1489682973020 3e559ae500000578-4321048-image-a-10_1489683023934 3e49de8a00000578-4315286-image-a-12_1489568027972

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO