Vajza e motit më seksi në botë, stërvitje edhe në plazh (Foto) – Lajmi.net
Vajza e motit më seksi në botë, stërvitje edhe në plazh (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 20:09, 29 June 2018
Ajo që konsiderohet vajza e motit më seksi në botë ka kënaqur ndjekësit e saj në Instagram me një video ku tregon se si stërvitet edhe në plazh.

Sol Perez, e cila është bërë e famshme me fotot e saj provokuese, po kalon disa ditë pushimi në vendlindjen e saj, Meksikë.

24-vjeçarja postoi disa video ku tregoi se si ushtrohej intensivisht në vend që të ngrohej në diell.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO