Vajza e invalidit të luftës ka nevojë për ndihmë, vuan nga leukemia – Lajmi.net
Vajza e invalidit të luftës ka nevojë për ndihmë, vuan nga leukemia
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 18:24, 6 November 2016
Vogëlushja Albina Qela ka nevojë për ndihmën e qytetarëve pasi që ajo vuan nga leukemia dhe ka nevojë për trajtim jashtë vendit. Ajo është e shtrirë në klinikën e pediatrisë.

Albina është 7-vjeçare dhe jeton në komunën e Mitrovicës. Babi i saj Dibral Qela është invalid i luftës mirëpo nuk ka kushte për trajtim të mëtutjeshëm të vajzës.

Trajtimi jashtë vendit kushton 79 mijë e 500euro.

Ju mund të kontaktoni në këtë numra:

Numri i telefonit 049 233 704

Numri i xhirollogarisë në Raiffeisen Bank 1503001002843644.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush