Vajza e Eli Farës sërish publikon momente intime me të dashurin – Lajmi.net
Vajza e Eli Farës sërish publikon momente intime me të dashurin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:16, 31 May 2018
Marina Fara është njëra ndër modelet më të përfolura shqiptare.

Kjo ngase jeta e saj dinamike, lidhjet e dashurisë, fotografitë e ‘zjarrta’, bëjnë që të jetë fokus i shumë mediave shqiptare, shkruan lajmi net.

Kështu, së fundmi lidhja e re e vajzës së Eli Farës bëri bujë të madhe teksa publikon imazhe të njëpasnjëshme, duke mos munguar edhe ato intime.

Në tri postimet që ka publikuar Fara duket mjaft e lumtur në krahët e tij, madje në njërën nga to thotë: “Se do jem për ty do jem aty përgjithmonë”.

Përveç se ka publikuar momente intime, Marina nuk është se ka zbuluar emrin e të dashurit të ri. /Lajmi.net/

#youandmetogether ❤️❤️

A post shared by Marina Fara 🌹 (@marinafara.official) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO