Ushtroni vetëm 4 minuta në ditë dhe do të arrini një trup perfekt (Video) – Lajmi.net
Ushtroni vetëm 4 minuta në ditë dhe do të arrini një trup perfekt (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 10:35, 29 May 2017
Kush nuk do të donte ushtrim të thjesht për të humbur peshë më shpejt?

Nuk bëhet fjalë për asnjë produkt magjik i cili ju dobëson, mirëpo për disa ushtrime produktive që ju ndihmojnë të bëni trupin e ëndrrave tuaja!

Ju merr kohë vetëm 4 minuta çdo ditë, transmeton lajmi.net

Natyrisht, ju duhet të provoni. Përse të mos ushtroni, kur për një muaj ju mund të humbni peshën e tepërt dhe të bëheni më të fuqishëm?

Quhet ‘Plank Challenge’, ndërkaq për detaje më shumë shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dhjam, Trup, Ushtrim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble