Ushtroni vetëm 10 minuta në ditë me këtë program – Lajmi.net
Ushtroni vetëm 10 minuta në ditë me këtë program
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 15:36, 11 June 2018
Dinamika e jetës dhe nganjëherë ngarkesa e madhe , bëjnë që të mos kemi kohë për trupin tonë.

Të nevojshme sigurisht janë ushtrimet, që na mbajnë në formë, Heyday ju sjellë një program të cilin mund t’a shkarkoni, dhe të ushtroni 10 minuta në ditë.

Abs Workout ju ndihmon me ushtrimet, duke ju përsëritur sekondat, si dhe ushtrimet që ju nevojiten për këmbë më të forta dhe një stomak më fit.

Shkarkoni menjëherë programin dhe ndani kohë vetëm 10 minuta në ditë për trupin tuaj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO