Ushtrimet që duhet t’i bëni për të pasur stomak të rrafshët (Video) – Lajmi.net
Ushtrimet që duhet t’i bëni për të pasur stomak të rrafshët (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 10:15, 26 April 2017
Urreni stomakun tuaj? Atëherë, filloni të ushtroni.

Ka forma të ndryshme të ushtrimeve për të arritur qëllimin tuaj, që të keni stomakun e rrafshët, shkruan lajmi.net

Mirëpo, këto që do t’i shihni janë me të vërtetë të lehta për t’i praktikuar çdo ditë, dhe përveç kësaj, nuk keni pse të shpenzoni shumë kohë.

Një minut për secilin ushtrim, e me ushtrimin e vazhdueshëm, do ta shihni sa shumë efekt do të ketë tek ju.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels