Ushtrimet që do të transformojnë totalisht trupin tuaj (Foto) – Lajmi.net
Ushtrimet që do të transformojnë totalisht trupin tuaj (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 21:46, 6 June 2017
Me siguri ditët e fundit shumë prej mikeve, familjarëve apo kolegeve tuaj ju flasin vazhdimisht për dieta, ushtrime në palestër apo tentativa rraskapitëse për të ardhur sa më shpejt në formë.

Duket sikur vera është stina ku shumë femra e meshkuj risjellin në mendje gjithë dëmin që i kanë bërë vetes duke abuzuar me ushqimin, pijet alkoolike dhe me mungesën totale të aktivitetit fizik, shkruan Living.al.

Edhe pse në artikujt tanë ju kujtojmë e rikujtojmë rëndësinë e mbajtjes së një stili të shëndetshëm jetese, që në terma të tjerë është sinonim i një jete të gjatë, shumë njerëz kujtohen për to vetëm kur janë përballë pasqyrës, peshores dhe provës së kostumin të plazhit.

Por beteja nuk është e humbur, për këtë arsye ju sjellim një paketë ushqimesh që nëse ndiqen me rigorozitet do të transformojnë trupin tuaj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO