Ushtrimet më efektive të bicepsit për të cilat nuk keni dëgjuar më parë – Lajmi.net
Ushtrimet më efektive të bicepsit për të cilat nuk keni dëgjuar më parë
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 19:00, 20 November 2018
Një veprim i pazakontë do të "fryejë" bicepsin tuaj.

Por ato gjithashtu mund t’i bëjnë krahët edhe më të mëdha – nëse mbani peshën me bërrylat tuaja, siç tregohet në videon e mësipërme nga drejtori i sporteve të shëndetit të meshkujve, B.J. Gaddour, C.S.C.S.

Kjo metodë do të shtojë masën në biceps dhe parakrah, bërryl dhe përmirëson aftësinë tuaj për të bërë grumbullime, thotë Gaddour, transmeton lajmi.net.

Të gjitha ushtrimet që do t’i shikoni më poshtë, normalisht mund t’i praktikoni në palestër. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO