Ushtrimet ideale që tonifikojnë të pasmet brenda një muaji (Foto) – Lajmi.net
Ushtrimet ideale që tonifikojnë të pasmet brenda një muaji (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 12:57, 30 May 2017
Sa herë që përmenden të pasmet nuk mund të mos mendoni për yjet e showbizit si Kim Kardashian apo Nicki Minaj, të njohura për format e tyre bombastike të cilat shpeshherë kanë thyer rrjetin.

Por ndërkohë nuk mund të mos sillni ndër mend edhe për fotot e fundit ku këto dy personazhe janë shfaqur plot celulit dhe forma që lënë shumë për të dëshiruar, andaj zgjidhja duhet të jetë e mesmja e artë: vithe jo të ekzagjeruara, por të tonifikuara.

Ngrihuni nga divani dhe shndërroni dhomën tuaj të gjumit në një mini-palestër ku mund të ushtroheni çdo ditë dhe të riktheni trupin tuaj në formën e tij të dëshiruar. Hiqni dorë nga ushqimet e përpunuara, sheqeri dhe kripa e tepërt, yndyra dhe jeta sedentare, si dhe filloni që sot këto ushtrime.

Fjalët kyçe: Të pasmet, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble