Ushqimet e shëndetshme që duhet t’i konsumoni gjatë 2017 – Lajmi.net
Ushqimet e shëndetshme që duhet t’i konsumoni gjatë 2017
Autori: Lajmi.net FitLifestyleShëndeti 13:15, 12 January 2017
Nëse keni konsumuar gjatë vitit që lamë pas ushqime jo të shëndetshme atëherë kjo është periudha e cila ju duhet të ushqeheni shëndetshëm, e nëse nuk e dini se kush janë ushqimet të cilat duhet të kosmumojmë gjatë këtij viti ne ju sugjerojmë disa.

Zbuloni kush është top lista me 5 ushqimet e shëndetshme:

1) Fruta dhe perimet

1
2) Erëzat

2
3) Vera

3
4) Farat

4
5) Ushqime të fermentuara

5

Fjalët kyçe: 2017, Ushqime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool