Urimi i Getit për ditëlindjen e babait – Lajmi.net
Urimi i Getit për ditëlindjen e babait
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:00, 13 January 2018
Në familjen e reperit Getoar Selimi ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo ngase, babai i tij feston ditëlindjen dhe padyshim që në këtë ditë ai pret urimet e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Një urim të veçantë, ai e mori nga djali i tij, Getoari, i cili përmes rrjeteve sociale e uroi me një fotografi të përbashkët.

“Urime ditelindjen BAB”, ka qenë mbishkrimi që reperi ia ka lënë fotografisë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Geti është “Birthday”, këngë e cila u lansua gjatë vitit që kemi lënë pas dhe u prit mirë nga publiku. /Lajmi.net/

 

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO