Upss! Noizy dhe Oriola “kapen” në komente – Lajmi.net
Upss! Noizy dhe Oriola “kapen” në komente
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:20, 17 April 2018
Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të estradës sonë.

Ai njëherësh është lider i labelit “OTR”, pjesë e të cilit është edhe modelja Oriola Marashi, shkruan lajmi.net.

Edhe pse nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor, Oriola duket se ka marrëdhënie shumë të mira me anëtarët e këtij grupi.

Në shumë raste, Oriola është bashkë me anëtarët e “OTR”, por në fotografinë e fundit ajo nuk i ka kursyer “thumbet” me Noizyn.

Pasi modelja postoi një fotografi joshëse, Noizy i komenton “Balli jot si shpull”, ndërsa Oriola ia ktheu “Kush foli, ti qe ke koken si shpatull”. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Noizy, Oriola Marashi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball