Upss! Moderatoren e ‘tradhëton’ fustani, i dalin të brendshmet rrugës – Lajmi.net
Upss! Moderatoren e ‘tradhëton’ fustani, i dalin të brendshmet rrugës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:57, 17 May 2018
Nganjëherë jo gjithçka del ashtu siç planifikohet.

Ashtu ka ndodhur edhe me moderatoren e njohur, Belen Rodriguez, e cila pësoi një incident të vogël, shkruan lajmi.net.

Derisa po dilte nga aeroporti, Belen i doli situata jashtë kontrollit, pasi era i ngriti fustanin sipër duke bërë të të tregonte çdo gjë.

Fotografia e saj e kapur nga paparacët në rrugë ka bërë xhiron gjatë ditës së sotme, ndërsa është komentuar shumë edhe në rrjetet sociale.

Pavarësisht incidentit, moderatorja po dukej bukur në fustanin e shkurtër. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO