Upss! E veshur në bikini, Era provokon me të pasme (Foto) – Lajmi.net
Upss! E veshur në bikini, Era provokon me të pasme (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:58, 21 April 2017
Këngëtarja kosovare Era Istrefi, e cila ka arritë fame ndërkombëtare, tashmë është gjithmonë në qendër të vëmendjes me veprimet që bën.

Në rrjetin social Instagram, Era ka publikuar një foto mjaft provokuese, e veshur me rroba-banjo, duke ngrënë picë, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e publikuar nga këngëtarja, pa dyshim që vëmendja përqendrohet tek të pasmet e saj, të cilat i hedhin në pah bikinit që ajo ka veshë.

Së fundi, Era ka marrë pjesë në festivalin më të njohur në botë për muzikë dhe arte, Coachella, pjesëmarrje kjo që nuk i mundësohet çdokujt. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Era në bikini

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3