“Ups… të preva veshin”, videoja që po pushton rrjetin – Lajmi.net
“Ups… të preva veshin”, videoja që po pushton rrjetin
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:16, 3 August 2018
Një berber në Florida është bërë VIP përmes internetit, pasi një video gazmore që ai ka shpërndarë gjatë punës së tij është shpërndarë e bërë virale në të gjitha rrjetet sociale.

Në video dallohet berberi Jude Sannicandro, duke i prerë flokët një djaloshi 10-vjeçar, të cilit i bën një shaka, paksa të hidhur.

Ai pretendon se i ka prerë padashje veshin 10-vjeçarit, e i gjithë reagimi i djaloshit është filmuar nga prindërit e tij, të cilët ishin bashkëpunëtor në krim me berberin Sannicandro.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO