Unitedi dhe Chelsea në “luftë” për futbollistin e njohur – Lajmi.net
Unitedi dhe Chelsea në “luftë” për futbollistin e njohur
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 18:23, 12 January 2018
Manchester United dhe Chelsea kanë nisur një gare tjetër mes vete, në tregun e transferimeve.

Dy skuadrat e mëdha të Premierligës, kanë nisur një “luftë” mes vete për të siguruar shërbimet e një talenti brazilian.

‘DailyStar’ raporton se Manchester United i Jose Mourinhos dhe Chelsea e Antonio Contes, janë të interesuar të nënshkruajnë me Arthur Melon e Gremios.

Braziliani 21 vjeçar po regjistron paraqitje të mira të Gremio, dhe këtë dimër mund të nis një aventurë të re në ligën më të fortë të futbollit, në Premierligë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO