United zyrtarizon brenda 48 orëve transferimin e vitit (FOTO) – Lajmi.net
United zyrtarizon brenda 48 orëve transferimin e vitit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 9:19, 17 July 2017
Manchester United nesër pritet ta konfirmojë transferimin e ri.

Sipas “FCInterNeës”, United do të zyrtarizojë transferimin e Ivan Perisic në 48 orët e ardhshme.

Agjenti i lojtarit, Fali Ramadani, ka biseduar intensivisht me drejtuesit anglezë në 24 orët e fundit dhe marrëvehsja pothuajse është arritur, përcjellë “Lajmi.net”.

Tani mbetet konfirmimi i Interit, që në këtë mënyrë largon një ndër lojtarët më të mirë të skuadrës.

Në edicionin e kaluar, Perisic ka bërë 55 paraqitje, 16 gola dhe 10 asistime në të gjitha kompeticionet. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown